شرایط و ضوابط

بعد از ثبت سفارش طراحی شما باید از طریق پشتیبانی سایت یا از طریق پیامرسان هایی که از پشتیبانی مطلع میشوید، دنبال شود. زمان طراحی از 1 روز تا 1 هفته متغیر هست که بستگی به طراحی شما و شلوغی کار ما دارد. دریافت فایل طراحی کارت ویزیت رایگان هست، دریافت فایل طراحی تراکت عمومی رایگان بوده و از طریق پشتیبانی قابل دریافت هست، دریافت فایل طراحی تراکت اختصاصی هزینه دارد که از دو برابر قیمت طراحی شروع میشود و از طریق پشتیبانی قابل بررسی هست. فرمت های تحویلی همگی (TIF) یا (PSD) هستند، هر فرمتی که خودتان مایل به دریافت بودید (فرمت TIF برای ویرایش بهتر است ولی PSD رایج تر است). فایل JPG بعد از طراحی در صورت درخواست، برای مشتری ارسال میشود که از طریق پشتیبانی قابل پیگیری میباشد. فایل اصلی که تمام بخش های طراحی را شامل شود و امکان ویرایش داشته باشد همان TIF یا PSD میباشد.
در طراحی امکان تعویض طرح کلی وجود ندارد. چه در طراحی سیاه سفید و چه عمومی رنگی و چه اختصاصی. شما در مرحله اول و قبل طراحی، طرح خود را برای ما شرح میدهید و ما مطابق با آن طرح کلی را میسازیم. شما در خصوص جزئیات امکان تغییر و سفارشی سازی دارین. طرح کلی مدام تغییر نمیکنه، طرح کلی همان طرحی هست که همان اول گفتین و طراح طراحی کرده. اگه طراحی شما به دلیل وسواسیت بیشتر شما طول بکشه قیمت طراحی بیشتر میشود و آخر طراحی برایتان جهت پرداخت فاکتور صادر میشود.
در آماده سازی طراحی در صورتی که طرح شما با اندازه ها و ضوابط چاپ مغایرت داشته باشد، برای چاپ ارسال نمیشود و امکان عودت و برگشت وجه سفارش وجود ندارد. بهتون اطلاع داده میشود که در صورتی که خواستین سفارش ویرایش ثبت کنید تا نواقص و ایرادات برای چاپ گرفته شود. بعد از طراحی یا ویرایش و قبل چاپ باید طراحی توسط شما تایید شود و بعد برای چاپ ارسال شود، که از طریق پشتیبانی برای شما ارسال میشود. در صورت وجود هر اشکال و ایرادی (غلط املایی و…) و یا تغییر در طراحی، بعد از تایید شما و چاپ ما هیچگونه مسئولیتی در خصوص آن نداریم، پس حتماً تصویر تست طراحی را خوب بررسی کنید.
قبل سفارش چاپ لطفاً حتماً از داشتن طراحی نزد ما مطمعن شوید. اگر طراحی نزد ما ندارین اول اقدام به سفارش طراحی کنید و بعد از انجام کامل طراحی اقدام به ثبت سفارش چاپ کنید، در غیر اینصورت استعلام سفارش چاپ شما انجام نخواهد شد. پس در زمان بندی سفارش چاپ دقت کنید و از آماده بودن طراحی خود مطمعن شوید. در صورتی که قیمت چاپ بالا برود، مبلغ پرداختی برگشت داده میشود (البته اگه نخوایین اختلاف قیمت جدید را بدهید و از چاپ منصرف شدید). همزمان و در یک سبد، سفارش طراحی و چاپ ندهید. حتی اگر طراحی را برای کار دیگر میخواستین و چاپ را برای کار طراحی که نزد ما داشتین میخواستین، همزمان و در یک سبد خرید سفارش ندهید، اینگونه سفارشات بدلیل تفاوت در شیوه پرداخت تکمیل نمی شود. شیوه پرداخت سفارشات چاپ با دیگر سفارشات (طراحی، پخش، کاتالوگ و...) متفاوت است.
در انتخاب کاغذ و سفارش خود مطمعن شوید، چون پس از سفارش امکان لغو چاپ وجود ندارد. در صورتی که چاپ ایرادی داشته باشد که از طرف چاپخانه مورد قبول قرار گیرد، جهت مرجوع کردن کار، یا خودتان حضوری به چاپخانه مراجعه میکنید یا با هزینه خودتان با پیک برای چاپخانه ارسال میکنید، شیوه کار چاپخانه ها برای کارهای مرجوعی اینگونه هست.
جهت سفارش چاپ در مرحله اول باید اقدام به استعلام قیمت کنید، قیمت های چاپ کمترین قیمت بازار می باشد. بعد از استعلام و قیمت گذاری چاپ مورد نظر شما، مبلغ را به صورت کارت به کارت باید واریز کنید تا سفارش چاپ شما به چاپخانه ارسال شود. بعد از واریز مبلغ و قبل ارسال کار شما به چاپخانه اگر قیمت چاپ بیشتر شده باشد، باید اختلاف قیمت چاپ را بپردازید تا برای چاپخانه ارسال شود. پس بعد از قیمت گذاری چاپ از طریق استعلام بلافاصله اقدام به پرداخت کنید تا سریع تر برای چاپخانه ارسال شود تا قیمت تغییر نکند.
پخش تراکت به صورت کنتراتی هست. هزینه پخش تراکت بسته به اندازه و جنس کاغذ متفاوت هست. هزینه پخش، هر هزار تا از 150 هزار تومان تا 200 هزار تومان متغیر هست. مبلغ پخش را باید با خود تراکت پخش کن هماهنگ و قطعی کنید. مبلغ پخش بعد از اتمام کار به طور کامل به تراکت پخش کن داده میشود و ما هیچ پورسانتی از پخش نمیگیریم. تهیه چسب کاغذی برای چسباندن و ملزومات پخش بر عهده خود شما میباشد. لطفاً قبل مراجعه تراکت پخش کن به شما، تراکت و ملزومات پخش مثل چسب (در صورتی که میخوایین تراکت چسبانده شود) را آماده کنید.
شیوه پخش و مکان هایی که باید پخش شود توسط شما تعیین میشود که هنگام هماهنگی با تراکت پخش کن به آن اطلاع میدهید. معمولاً هر هزار تا پخش تراکت ۳ الی ۴ ساعت طول میکشد. هزینه معرفی تراکت پخش کن برای یک بار هست و شما میتوانید هر چند بار که خواستین با تراکت پخش کن کار کنید. پیشنهاد ما هم همین هست که هوای تراکت پخش کن را داشته باشید و راضی نگهش دارید تا همیشه براتون کار کنه. همون طور که گفته شد این هزینه معرفی فقط با تضمین یک بار پخش میباشد، اگر برای دفعه های بعد تراکت پخش کن دیگر خواستین باید سفارش دیگر ثبت کنید، یا اگر تراکت پخش کن هم نخواد برای دفعات بعد براتون پخش کنه باز باید سفارش جدید ثبت کنید. مدت زمان معرفی تراکت پخش کن به شما از ۱ روز تا ۱ هفته متغیر هست که به خالی بودن وقت تراکت پخش کن ها دارد.
در صورتی که بعد از اتمام کار دستمزد تراکت پخش کن داده نشود، هیچ گونه ثبت سفارشی از جانب شما و کارهایتان نزد ما انجام نخواهد شد، حتی فایل های طراحی خودتان هم نمیتوانید بگیرید. پس لطفاً بعد از کار پخش، حتماً و بلافاصله دستمزد تراکت پخش کن را پرداخت کنید.
قبل سفارش از کار کردن بدون مشکل اپلیکیشن اندروید MSS بر روی گوشی موبایل خود مطمئن شوید. مبلغ سفارش برای بانک شماره موبایل می باشد و پس از خرید امکان لغو سفارش و عودت وجه وجود ندارد.
زمان تحویل سفارش ۱ تا ۲ روز می باشد. شماره های موبایل، شماره های دائمی اپراتور همراه اول هست و فایل شماره های موبایل بصورت اکسل می باشد. هر هزار شماره در یک فایل می باشد و به تفکیک کدپستی سه رقمی قرار داده شده هست. برای ارسال بهتر و ارزان تر از سیمکارت دائمی همراه اول استفاده کنید.
مبلغ پرداختی شما برای ساخت کاتالوگ ساده و پیشرفته بصورت پیش پرداخت میباشد و مبلغ نهایی برای کاتالوگ ساده تا 1 یا 2 میلیون تومان و برای کاتالوگ پیشرفته تا 4 یا 5 میلیون تومان میتواند باشد (بستگی به میزان کار شما دارد). در صورت انصراف از ساخت پس از شروع کار، امکان برگشت وجه پرداختی وجود ندارد. نمایش کاتالوگ با اسکن QRcode و بصورت آنلاین و با اینترنت میباشد. هزینه شما برای کاتالوگ برای یک بار میباشد و فقط هر سال (به جزء سال اول) باید برای کاتالوگ ساده مبلغ 50 هزار تومان و برای کاتالوگ پیشرفته مبلغ 100 هزارتومان جهت فعال بودن و تمدید کاتالوگ پرداخت کنید. در صورت پرداخت نکردن مبلغ تمدید تضمینی برای فعال بودن کاتالوگ نیست. امکان ویرایش در کاتالوگ با پرداخت هزینه وجود دارد. با آدرس اینترنتی www.NAME.teraket.org کاتالوگ ساده و پیشرفته و www.teraket.org/NAME کاتالوگ ارزان شما از طریق کامپیوتر در دسترس میباشد (NAME همان نام کاتالوگ شماست). فایل کاتالوگ بصورت HTML میباشد که بصورت رایگان از طریق پشتیبانی قابل دریافت میباشد. کاتالوگ ارزان توسط خود شما بصورت فایل word یا pdf تهیه و طراحی میشود و ما اون فایل رو تبدیل به کاتالوگ میکنیم و QRcode آن را تحویل شما میدهیم. ساخت فایل word با گوشی و کامپیوتر و از طریق نرم افزار آفیس امکان پذیر هست. محدودیتی در تعداد صفحات وجود ندارد، حداکثر حجم فایل 5 مگابایت باید باشد، فونت و تصاویر در خود فایل ذخیره شود. کاتالوگ ارزان هزینه تمدید سالانه ندارد و هزینه ویرایش (تغییر فایل شما) 50 هزار تومان می باشد.
لطفاً بعد از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری، حتماً مشخصات خود را بخش "مشخصات" تکمیل کنید. صحت و تکمیل مشخصات بر عهده شما میباشد. هرگونه برگشت وجه به حساب بانکی، به حسابی که به نام همون پروفایل و کاربر باشد برگشت داده میشود. از تکمیل بودن شماره تماس و آدرس مطمعن شوید. شماره تماس را سعی کنید تلفن همراه و همیشه در دسترس بگذارید.
تمام امور کاری ما بصورت غیر حضوری میباشد. امکان مراجعه حضوری در هیچ موردی وجود ندارد. امکان مکاتبات با ما از طریق پشتیبانی در سایت و شماره و ایمیل و پیامرسان هایی است که در قسمت بالای پنجره پشتیبانی قابل مشاهده هست و یا پیامرسان هایی که از طریق پشتیبانی دریافت کرده اید.
ارسال رایگان برای سفارشات 2 میلیون و 500 هزار تومان به بالا میباشد. برای ارسال رایگان باید نشانی تحویل در محدوده مشخص شده در تصویر زیر باشد. موارد ارسال رایگان برای محصولات قابل حمل با موتور سیکلت است (حداکثر به تعداد 2 باکس در سایز طول 20 عرض 30 و ارتفاع 30 سانتی متر ) و اگر سایز بار غیر متعارف باشد  شامل ارسال رایگان نخواهد شد.

تمام پرداختی های شما از طریق درگاه زرین پال (برای سفارشات غیر چاپ) و پرداخت کارت به کارت (برای سفارشات چاپ) میباشد. در سفارشات چاپ باید مبلغ پرداختی شما بلافاصله و لحظه ای به حساب ما واریز شود که سریع سفارش چاپ شما به چاپخانه داده شود. پرداخت توسط درگاه بانکی دارای وقفه هست و یک تا دو روز زمان میبرد تا پول پرداختی شما به حساب ما بیاید. در پایین سایت شما میتوانید از هویت و فعالیت ما مطمعن شوید. ما دارای اینماد هستیم. در هیچکدام از سفارشات امکان لغو و بازگشت وجه وجود ندارد. فقط در سفارشات چاپ و زمانی که قیمت چاپ بالا برود مبلغ سفارش برگشت داده میشود (البته اگه نخوایین اختلاف قیمت جدید را بدهید و از چاپ منصرف شدید). پول به حسابی که به نام خودتان هست در کوتاه ترین زمان و با ارائه شماره شبا به پشتیبانی واریز میشود. در همه سفارشات در صورت شروع کار امکان استرداد وجه وجود ندارد. یعنی مثلاً شما درخواست طراحی دادین و مبلغ را واریز کردین و کار طراحی شروع شده و بعد پشیمان شدین، در این صورت پول شما برگردانده نمیشه. در سفارشات کاتالوگ و چاپ هم همینطور هست.
لطفاً پس از پرداخت سفارشات چاپ بصورت کارت به کارت تصویر رسید پرداخت را به پشتیبانی ارائه دهید.