کاتالوگ دیجیتال

ساخت کاتالوگ دیجیتال به صورت اپلیکیشن اندروید و نسخه تحت وب (قابل استفاده برای IOS و کامپیوتر) میباشد. شما میتوانید تمام خدمات خود را با کاملترین جزئیات و بهترین کیفیت به صورت آنلاین در اینترنت و شبکه ها اجتماعی ارائه دهید. شما میتوانید با کاتالوگ دیجیتال بر روی میلیون ها گوشی موبایل و رایانه و با هزینه خیلی کم دیده شوید. خدمات خود را راحت و ارزان به دیگران تبلیغ و معرفی کنید.

اپلیکیشن شما به صورت رایگان در مایکت منتشر میشود. این اپلیکیشن استانداردهای لازم برای ثبت در گوگل پلی هم دارد که خواستین میتوانید خودتان برای ثبت و دیگر مارکت ها اقدام کنید. نسخه تحت وب دارای QRcode میباشد که میتوانید در تبلیغات تراکتی خود استفاده کنید. اشخاص با اسکن کردن QRcode شما بدون نصب اپلیکیشن از کاتالوگ دیجیتال شما دیدن میکنند. نمایش کاتالوگ با اپلیکیشن و تحت وب بصورت آنلاین و با اینترنت میباشد.

هزینه شما برای کاتالوگ برای یک بار میباشد و فقط هر سال (به جزء سال اول) باید مبلغ 100 هزارتومان جهت فعال بودن برنامه و تمدید برنامه پرداخت کنید. در صورت پرداخت نکردن مبلغ تمدید تضمینی برای فعال بودن برنامه نیست. امکان ویرایش در کاتالوگ با پرداخت هزینه وجود دارد، البته ویرایش نام و لوگوی اپلیکیشین امکان پذیر نیست مگر در شرایط خیلی خاص که واقعاً نیاز داشتین، چون هزینه ویرایش بالایی دارد. بعد از ساخت کاتالوگ به شما یک فایل APK و یک QRcode داده میشود (البته اپلیکیشن شما هم بصورت رایگان در مایکت منتشر میشود). با آدرس اینترنتی www.NAME.teraket.org کاتالوگ شما از طریق کامپیوتر در دسترس میباشد. (NAME همان نام برنامه شماست)

نمونه نمایشی

اپلیکیشن اندروید

 

 

تحت وب