کاتالوگ دیجیتال

ساخت کاتالوگ دیجیتال به صورت تحت وب و QRcode میباشد. شما میتوانید تمام خدمات خود را با کاملترین جزئیات و بهترین کیفیت به صورت آنلاین در اینترنت و شبکه ها اجتماعی ارائه دهید. دو نوع کاتالوگ جهت سفارش وجود دارد، کاتالوگ ساده و پیشرفته. کاتالوگ ساده بیشتر به عنوان منوی آنلاین برای رستوران ها و فست فود ها استفاده میشود.

کاتالوگ دارای QRcode میباشد که میتوانید در تبلیغات تراکتی خود استفاده کنید. اشخاص با اسکن کردن QRcode شما به راحتی از کاتالوگ دیجیتال شما دیدن میکنند. نمایش کاتالوگ بصورت آنلاین و با اینترنت میباشد.

هزینه شما برای کاتالوگ برای یک بار میباشد و فقط هر سال (به جزء سال اول) باید مبلغ 50 هزار تومان برای کاتالوگ ساده و مبلغ 100 هزارتومان برای کاتالوگ پیشرفته جهت فعال بودن و تمدید کاتالوگ پرداخت کنید. در صورت پرداخت نکردن مبلغ تمدید تضمینی برای فعال بودن کاتالوگ نیست. امکان ویرایش در کاتالوگ با پرداخت هزینه وجود دارد. با آدرس اینترنتی www.NAME.teraket.org کاتالوگ ساده و پیشرفته و www.teraket.org/NAME کاتالوگ ارزان شما از طریق کامپیوتر در دسترس میباشد (NAME همان نام کاتالوگ شماست)، در صورتی که خواستین آدرس اینترنتی دلخواه خودتون را قرار بدین باید دامین مدنظر را تهیه کنید و DNS های سرور ما را روی آن تنظیم کنید و ما برایتان آدرس اینترنتی کاتالوگ رو تغییر میدهیم.